Bireysel Gelişim

Kurum ve ekiplerin kendi ihtiyaçlarına göre şekillenen, iş dünyasındaki rekabetçi ortamın gerginliğini azaltmak, performansı yükseltmek üzere kurgulanan, güncel beceri ve methodları öğrenebileceğiniz Anecto eğitim serileridir. Anecto, sizi iş hedeflerinize ulaştırır.

Satış

İster işe yeni başlamış olun, ister yılların satışçısı, Anecto satış eğitimleri tüm seviyeler için özelleşmiş satış ve satış psikolojisi eğitimleri ile sizi hedeflerinize ulaştırır.

Yönetici Eğitimleri

Organizasyonların ve insan psikolojisinin yönetimi ile liderliğin temel becerilerini içeren Anecto eğitimleridir. Yöneticileri ve yönetici adaylarını, hedeflerine ulaştırmak için gerekli tüm bilgi ve beceri ile donatır.

Teknik

Profesyonellere, iş hayatında pratikleştirmeyi ve zaman kazandırmayı hedefleyen temel Anecto iş eğitimleridir.

Kurumsal Eğitimlerin Faydaları

Eğitimler sonrasında katılımcılar neler söyledi:

  • “Kazandığım farkındalık, hem iş hayatımda hem de özel hayatımda olaylara bakışımı tümüyle değiştirdi! Artık, daha net duyuyor, daha berrak görüyorum”.
  • “Artık, her ortamda, hatta en zor insanların karşısında dahi düşündüklerimi rahatlıkla ifade edebiliyorum. Üstelik söylediklerim bir gerginlik oluşturmak bir yana, insanların saygısını kazanmamı sağlıyor.”
  • “Tüm ekip, eğitimde öğrendiklerimizi işimize yansıtmakta hiç zorlanmadık. Aramızdaki pürüzlü iletişim, yerini müthiş bir işbirliği ve yepyeni bir takım arkadaşlığına bıraktı.”
  • “Eğitimlerdeki en belirgin özellik güncel ve pratik bilgilere yer vermesiydi.”
  • “İş hayatımda artık daha girişken ve daha cesur hareket edebiliyorum. Eğitimler kendimi geliştirmemde büyük fayda sağladı.”
  • “Birey olarak değerimi ve takım olmanın keyfini Anecto’yla keşfettik!”
  • Eğitimler rasyonel bilgiler içeriyor. Gerçek hayattan kesitler ve örnekler, hep bir sonraki eğitimde acaba başka neler öğreneceğiz merakını oluşturuyor!”
  •  “Eğitmen verdiği örneklerle sanki aramızda birkaç yıl çalışmış gibiydi. Bizi bu kadar iyi tanımış olması ve yaşadıklarımızı bilmesi çok şaşırttı”.