Organizasyonel Gelişim Danışmanlığı

Organizasyonların hedeflerine ulaşmak için ihtiyaç duydukları alanlar belirlenir. Bu alanlarla ilgili sistemlerin ve ekiplerin güçlü yönlerini pekiştirmek ve gelişime açık yönlerini desteklemek için kuruma özel bir ihtiyaç analizi oluşturulur. Analiz sonucuna uygun danışmanlık yaklaşımı tasarlanır. Anecto’dan alabileceğiniz bu yetkin hizmet organizasyonu hedefine ulaştırır.

Kurumsal Eğitim

Organizasyon liderleri tarafından belirlenen hedeflerin gerçekleştirilmesi için ekiplerde bulunması öngörülen bilgi, beceri ve donanımların, en güncel bilgi ve metodlarla kazandırıldığı eğitim serileridir. Anecto, ekipleri hedefe ulaştırır.

Kurumsal Koçluk

Liderlerin, potansiyellerini fark ettirerek, güçlü yönlerini ön plana çıkarmalarını sağlayan ve sezgilerini keskinleştiren çalışmalar sürecidir. Organizasyonlar, değişen koşullara kısa sürede uyum sağlayan, problemler karşısında daha yaratıcı çözümler sunan ve ekipleri ile güçlü iletişim kurabilen vizyoner liderlere, Anecto koçluk hizmeti ile ulaşırlar.

Seminer

Anecto seminerleri, 1-3 saatlik sürelerde, kurum ya da lider tarafından belirlenen konu ve mesajların aktarılmasını amaçlayan interaktif oturumlardan oluşur. Anecto seminerleri, organizasyon hedeflerini benimseyen; yeni lansmanlar, gelişim ve motivasyon konuları üzerine olabilir. Anecto eğitim seminerleri hedefe ulaştırır.

Atölye Çalışmaları

Bilgi ve becerilerin pratiğe dökülmesini amaçlayan özel atölye uygulamalarıdır. Yaratıcık, ekip ruhunu geliştirme, ekiplerin güçlü iletişim bağları kurması, güçlü liderlik uygulamaları gibi özel kurum hedefleri; profesyonel danışmanlar eşliğinde, katılımcıların birebir deneyimlediği eşsiz çalıştaylara dönüşür. Anecto atölye çalışmaları, size gerçek deneyimler yaşatır ve sizi hedefinize ulaştırır.