ergen-kocluguErgenlik döneminde ergenin hayatında yapmaktan en çok hoşlandığı aktivitelere baktığımızda okul ve eğitimle ilgili her şeyin arkadaşlıklar, gezme, eğlence, bilgisayar gibi öğrenci deyimiyle hoşça vakit geçireceği ve hiçbir sorumluluk gerektirmeyen pek çok aktivite arasında en sonuncu sırada olduğunu görmek şaşırtıcı değildir. Üstelik öğrenci ergen psikolojisiyle önce kendisi sonra da arkadaşları, ailesi ve çevresindeki diğer kişilerle iletişim kurmada yoğun problemler yaşayabilmektedir. Bu nedenle koçluk sürecinde zaman zaman belirli terapi teknikleri uygulanır.

Referanslar

Gökalp Ergenekon

Ben Gökalp Ergenekon. Bu sene Ceyla Taner bana hayat konusunda çok yardım sağlayacak bilgiler verdi. Eskiden duygularımı hissedemiyordum ve birlikte duygularımı hissetmemi sağlayacak ve kendimi daha iyi ifade etmemi sağlayacak bir yolculuğa çıktık. Kendisi seanslarında ve seans dışında bana çok ilgili davrandı ve çok yardımda bulundu.

İlk önce benim daha başarılı olmama engel olan duygularımı nasıl temizleyeceğimi öğretti ve her seansın sonunda benimde çok ilgimi çeken ve inandığım auramı güçlendirmek üzerinde çalıştık. Daha sonra bana nasıl daha hızlı ve daha etkin öğrenebileceğimi öğretti bana. Sonra EFT üzerinde çalıştık. Benim ilgimi en çok EFT çemişti ve kendimi daha iyi hissettirme konusunda bunu önemini çok fazla olduğunu düşünüyorum. Daha sonra insan iletişimi üzerinde çalıştık. Çok sosyal bir insan olmama rağmen iletişime geçmeyi bilmediğimi öğrendim.

Ben Ceyla Taner’in benim hayatında kilit noktalardan biri olduğunu düşünüyorum. Kendimde çok büyük bir ilerleme görüyorum ve çevremdeki insanlarında aynısını söylemesi beni çok mutlu ediyor. Bence herkesin bir Ceyla Taner’e ihtiyacı var.

Gökalp Ergenekon
Hakan Ergenekon

Gökalp’e göstermiş olduğunuz ilgiden dolayı çok teşekkür ederim.Sizinle yapmış olduğu çalışmalar sonucunda gerçekten çok olumlu gelişmeler gösterdi Gökalp.Sadece benimle değil okulda ve tüm arkadaşlarıyla ilişkilerinde büyük ilerlemeler ve pozitif değişimler gösterdi.Sizi de hem çok sevdi hem de dert ortağı arkadaşı gibi gördü.Sonuçta Gökalp sizinle yapmış olduğu çalışmalardan önemli dersler alıp doğru,faydalı sonuçlara ulaştı.Sizden öğrendikleriyle hayatı kolaylaştı,kendini geliştirdi, kendisiyle ve çevresiyle daha barışık daha uyumlu oldu.Bunda gerçekten sizin büyük emeğiniz var.Tekrar tekrar teşekkürlerimi sunar aynı çalışmayı ikinci oğlumla da yapmayı ümit eder saygılarımı sunarım.

Hakan ErgenekonGökalp’in Babası

call-us-nfc-tag-lgBireysel hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi sahibi olmak için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

İletişim bilgilerimiz için tıklayınız.