Bireysel Eğitim Hizmetleri

Bu programlar, öğrencilere, profesyonellere ya da ailelere özel sunulan eğitim programlarıdır. Anecto eğitimlerinin her biri, konusunda uzman eğitmenler tarafından verilir, birebir etkileşimlerle yürütülür ve güncel konularla zenginleştirilir. Bireysel eğitimlerde, Anecto’nun hedefi, eğitimin ardından kişinin öğrendiği becerileri hayatına yansıtmasıdır. Kısaca, Anecto bireysel eğitimler, her bir katılımcıyı, kendi hayat hedefine bir adım daha yaklaştırır.

Koçluk Hizmetleri

Kişisel ilişkilerin güçlendirilmesi ve özel hayat hedeflerine ulaştırmayı amaçlayan profesyonel kişisel koçluk hizmetidir. Öğrencilere, ergen bireylere, ebeveynlere ve profesyonellere verilebilir. Anecto koçları tamamen kişiye özel yaklaşım modelleri ile, kişiyi kendi hayat hedefine ulaşması için gerekli donanım ve becerileri kazandırır. Anecto koçları, sizi hedefinize ulaştırır.

Danışmanlık Hizmetleri

Anecto bireysel danışmanlık, özellikle aile içi ilişkileri desteklemek için verilen bir üst düzey iletişim danışmanlığıdır. Çocukları ve eşiyle daha iyi bir iletişim isteyen herkes bu bireysel danışmanlık hizmetini alabilir. Anecto bireysel danışmanlık ile, aile içinde hedeflediğiniz mutlu ilişkilere ulaşın.