marka-hikayesi-01

ANECTO; Latince “bağlanmak, birleşmek” anlamı taşıyan bir kelimedir. İngilizce tam olarak “connect” kelimesinin karşılığıdır. Bugün atılan her ok, sizi hedefinize bağlamalı. Öğrenilen her yeni bilgi, siz ile hedef arasında bir yeni bir bağ daha kurmalı. Her yeni eğitimin ardından; siz, hedefinize ulaşmak adına biraz daha güçlenmiş, yetkilenmiş olmalısınız. ANECTO, sizi hedefinize bağlar.

Tüm Dünya’da yay ve ok yüzyıllardır en etkili savaş silahı olmuştur. O dönem, savaş meydanlarında ya da avcılık sırasındaki en büyük başarı göstergesi eldeki silahların iyi kullanılması idi. Bugün ise, savaş meydanları ve savaşlar, yerini diplomasi ve masa başı müzakerelerine; avcılık ve hayatta kalma kuralları ise en sert şekliyle iş dünyasına dönüştü. Kısaca, amazon yok olmadı, modern dünyada gökdelenlerin içine sızdı. Savaş en haşin haliyle, hırs ve başarı arayanların arasında, gökdelenlerin koridorlarında hız kesmeden sürüyor.

marka-hikayesi-02

Geçmiş yıllarda varlığımızın ispatı için kullandığımız nice silahlar farklılaşıp dönüşmüştür.Şimdi modern silahlarımız; en yetkin özelliklerimiz, bilenmiş sezgilerimiz ve yetişmiş beyinlerimizdir. Liderler değişmemiştir, halen her toplulukta kitleleri sürükleyen farklı biri vardır. Zeka ve akılcılık özünü yitirmeden, strateji temelli olarak gökdelenlerin savaşında yerini korumaktadır. Dünden bugüne, kullanılan ekipman; savaş mühimmatları, kalem ve kağıda; siperler kürsülere dönüşse de; amaç aynıdır: Hedef Ulaşmak.

marka-hikayesi-03

ANECTO; Kişileri ve firmaları, sahip oldukları gerçeklikte; hedeflerine odaklar. Onları, bu hedefe ulaşmak için gerekli yeti ve donanıma sahip kılar. Siz hedefe doğru koşarken; ANECTO sizi, ihtiyacınız olacak tüm yetenek ve taktik bilgiyle donatır. Kısaca ANECTO; sizi hedefinize bağlar.